DELİ MURAT FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DELİ MURAT FAN CLUB

DELİ MURAT FAN CLUB

Giriş yapAnasayfaanasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt Ol
EBRU
EBRU EBRU EBRU

delimuratın yayında çaldıgı şarkılar

+4
delüyeşim
delinin delisi
£sra
GeVeZe_jOjUq
8 posters
YazarMesaj
GeVeZe_jOjUq
SüPeR DeLi
SüPeR DeLi
GeVeZe_jOjUq

Erkek
ruh hali : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Relax10
Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue100 / 100100 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue100/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik ::
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left100/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left100/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (100/100)

delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty
MesajKonu: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:22 pm

deli muratın yayında çaldıgı muziklerin hangısını çok seviyorsunuz Smile

ben hayrettin barboros sevgilim sevgilim nasılsına bayılyorum Very Happy
https://delilerkulubu.yetkin-forum.com
£sra
prenses
prenses
£sra

Kadın
ruh hali : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Delibo10
tutugu takım : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar 1447
tablo : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">DelilerKulubu.</marquee></font></center>
Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue10 / 10010 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue35/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (35/100)
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left87/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (87/100)
Güçlülük:
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left40/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (40/100)

MesajKonu: Geri: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 9:35 pm

hepsi hepsi hepsi... lol!
delinin delisi
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
delinin delisi

Kadın
tutugu takım : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar 1444
tablo : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">DelilerKulubu.</marquee></font></center>
Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue999 / 100999 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue21/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (21/100)
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left21/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (21/100)
Güçlülük:
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left22/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (22/100)

MesajKonu: Geri: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 11:13 pm

başkanımız kötü şarkı çalar mı hiç arkadaşlar santa hepsi güzel tabii.ama ben en çok başkanımın kelle şarkısını söyleyişine bayılıyorum.amanın kelle kelle gel beni biraz (y)elle Very Happy Very Happy Very Happy
delüyeşim
prenses
prenses
delüyeşim

Kadın
ruh hali : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Manyak10
tutugu takım : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar 1446
tablo :
DelilerKulubu.

Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue999 / 100999 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue50/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (50/100)
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left70/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (70/100)
Güçlülük:
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left50/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (50/100)

MesajKonu: Geri: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 12:42 am

Razz bende hani bülent yigit varya Razz (SABAHA KADAR) Very Happy Very Happy işte onu çooook seviyorum cheers lol!
z.burnulu_emrah38
PrOfEsYoNeL DeLi
PrOfEsYoNeL DeLi
z.burnulu_emrah38

Erkek
tutugu takım : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar 1444
tablo :
ZeytinBurnuDelilerBaskanı.

Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue50 / 10050 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue100/100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:

MesajKonu: z.burnulu_emrah38   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimeC.tesi Kas. 08, 2008 11:07 pm

yaw saymakla bitmez hepsini seviyom en çok da kop kop olan davut güloğlundan sarılsamda olmuyor u
urbe
prenses
prenses
urbe

Kadın
tablo :
0o0o0o0o0o0o ADMİNİN AŞKISI UZAK DURUN leynnnn.

Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue10 / 10010 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue0/0delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (0/0)
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left0/0delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Img_left0/0delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 12:53 pm

kol bastı deliler
AsLı_
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
AsLı_

Kadın
ruh hali : delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Asik10
Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue99 / 10099 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue0/0delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 10:47 pm

cheers

En son AsLı_ tarafından Ptsi Ağus. 16, 2010 10:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nejdet can
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
nejdet can

Erkek
Rep :
delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Left_bar_bleue0 / 1000 / 100delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: delimuratın yayında çaldıgı şarkılar   delimuratın yayında çaldıgı şarkılar Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 9:54 pm

Sevgili Moderator arkadaşlar ve diğer arkadaşlar ben hafta içi çalıştığım için DEKİ MURAT SHOW dinleyemiyorum bir kaç defa tesadüfen dinledim ve çok sevdim sizden bir ricam var YAYIN ESNASINDA deli murat sen delisin ben senden deli * sen serserisin ben senden serseri gibi sözlerin geçtiği bir şarkı var muazzam hoşuma gitti elinde olan varsa bu şarkıyı upload edebilirmi

şimdiden teşekkürler

delimuratın yayında çaldıgı şarkılar
1 sayfadaki 1 sayfası