DELİ MURAT FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DELİ MURAT FAN CLUB

DELİ MURAT FAN CLUB

Giriş yapAnasayfaanasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt Ol
EBRU
EBRU EBRU EBRU

bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni

4 posters
YazarMesaj
asi_melek
prenses
prenses
asi_melek

Kadın
tutugu takım : bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni 1447
tablo : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">DelilerKulubu.</marquee></font></center>
Rep :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue10 / 10010 / 100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue100/100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik ::
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Img_left100/100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Img_left100/100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (100/100)

bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty
MesajKonu: bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni   bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 8:38 pm

ben şahadet ederim ki; aşk'ın ispatıydı varlığın! sen gittin!ve senden sonra hiç kimse hiçbir dilde anlamadı beni...

>>>>>
“bana müsade sana rast gelsin” budur hikayemiz...
>>>>>

sussam yalnızlık konuşsam ayrılık dönsem yıkılış dönmesem yok oluş…
>>>>

şimdi ben susuyorum yalnızlığa talip.. sende sus bana sus ki bir daha ölmeyeyim..
>>>>

Ardımda kanlı cam kırıkları ve ıslak hüzünlerde büyütülmüş o kadar ayrılığım var ki suskunluğuma kilitlediğim...
>>>>

Öylesine sahipsiz....
>>>>
İşte bütün umutlara havlu attım gidiyorum...

>>>>
İçimde geç kalmışlığın çaresizliği çocuklar gibi ağlıyorum...
>>>>

Bu gece; kırılgan düşlerimin koynunda sabahlayacağım...
>>>>

Tenimde susuzluktan kurumuş elbiseleri yırtılmış öfke kanamalı aşk sözcükleri kazılı...
>>>>

Aşkı bana anlatmayın aşksızlığı yaşadım aşk kokulu bulutlarda…
>>>>

Ve gel gör ki her damla gözyaşımda yine seni arıyorum...
>>>>

gelen gider makbulüdür kısası ziyaretin…
GeVeZe_jOjUq
SüPeR DeLi
SüPeR DeLi
GeVeZe_jOjUq

Erkek
ruh hali : bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Relax10
Rep :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue100 / 100100 / 100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue100/100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni   bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 12:10 am

yüregine saglık çok güzel paylaşım için tşkler
https://delilerkulubu.yetkin-forum.com
AsLı_
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
AsLı_

Kadın
ruh hali : bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Asik10
Rep :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue99 / 10099 / 100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue0/0bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (0/0)
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Img_left0/0bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Img_left0/0bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni   bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 10:51 pm

Sad
deli_kıss
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
deli_kıss

Kadın
tablo : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">DelilerKulubu.</marquee></font></center>
Rep :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Left_bar_bleue0/0bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni   bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:55 pm

emeğine sağlık kardeşim

bırak yanaklarımı dudaklarımı güçün yetiyorsa yüregimden öp beni
1 sayfadaki 1 sayfası