DELİ MURAT FAN CLUB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DELİ MURAT FAN CLUB

DELİ MURAT FAN CLUB

Giriş yapAnasayfaanasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt Ol
EBRU
EBRU EBRU EBRU

Vasiyetname

3 posters
YazarMesaj
the_maniac
mod
mod
the_maniac

Erkek
ruh hali : Vasiyetname Tembel10
tutugu takım : Vasiyetname 1446
tablo : <center><font color=\"white\"><marquee direction=\"left\" style=\"background:red\">Dudullu Deliler Başkanı</marquee></font></center>
Rep :
Vasiyetname Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vasiyetname Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
Vasiyetname Left_bar_bleue100/100Vasiyetname Empty_bar_bleue  (100/100)
Aktiflik ::
Vasiyetname Img_left100/100Vasiyetname Empty_bar_bleue  (100/100)
Güçlülük:
Vasiyetname Img_left100/100Vasiyetname Empty_bar_bleue  (100/100)

Vasiyetname Empty
MesajKonu: Vasiyetname   Vasiyetname Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 11:25 pm

SEVGİLİ KARICIĞIM, EVLATLARIM VE AKRABALARIM!..
BİR GÜN, MAİL BOMBASI VEYA BAŞKA BİR NEDENDEN ÖTÜRÜ VEFAT EDERSEM,
GERÇEKLEŞTİRİLMESİNİ ARZULADIĞIM HUSUSLAR ŞUNLARDIR:

1- BOĞAZDAKİ YALIMI VE GEOCİTİES'TEN ALMIŞ OLDUĞUM 20 MB'LİK WEB ALANIMI KARIMA BIRAKIYORUM.

2- KÜÇÜKBAKKALKÖY'DEKİ ARSALARIMI VE 50 E-MAİL ADRESİMİ YAVRULARIMA BIRAKIYORUM.

3- KÖYDEKİ TARLALARIMI VE ICQ LİSTEMDEKİ ARKADAŞLARIMI BABAMA BIRAKIYORUM.

4- İÇERENKÖY'DEKİ DAİREMİ VE BİLGİSAYARIMDAKİ BOOKMARKIMI AMCAOĞLUM İLHAN'A BIRAKIYORUM.

5- ODAMDAKİ KÜTÜPHANEM İLE SESKARTIM VE HARDDİSKİMİ, DAYIKIZI ÖZLEM'E BIRAKIYORUM.

6- KADIKÖY'DEKİ ARSAM İLE DOWNLOAD ETMEK İÇİN GÜNLERCE UĞRAŞTIĞIM WALLPAPER VE JAVA SCRİPTLERİMİ KOMŞUMUZUN KIZI ESRA'YA BIRAKIYORUM.

7- MONİTÖRÜMÜ KİMSEYE BIRAKMIYORUM BENİMLE GÖMÜN!

8- ADULT CD'LERİMİ DE KİMSEYE BIRAKMIYORUM, ONLARI DA BENİMLE GÖMÜN!

9- GEÇEN AY GELEN 60 MİLYON TL'LİK TELEFON FATURAMI, ÖLENE KADAR ÖDEYEMEMİŞSEM GECİKTİRMEDEN ÖDEYİN; GÖZÜM AÇIK GİTMESİN!..

10- ÖLDÜKTEN BİRKAÇ GÜN SONRA EĞER SİZ KULLANMAYACAKSANIZ; ZÜPERONLİNE, HORTNET, MAKBANKNET, ZİKSTİRNET, YAMUKBANKNET, ÇİŞBANKNET, VIZVIZNET SINIRSIZ İNTERNET ABONELEKLERİMİ İPTAL EDİN Kİ, GEREKSİZ YERE KREDİ KARTIMDAN PARA TAHSİL EDİP DURMASINLAR.

11- EMR-İ HAK VAKİ OLDUKTAN SONRA BÜTÜN GÜCÜNÜZLE GAYRET EDEREK, ENBİZİRVE100'DEKİ HİTİMİ ARTTIRIN VE BENİ ZİRVEYE YERLEŞTİRİN. ARTTIRMAZSANIZ ÖBÜR DÜNYADA İKİ ELİM YAKANIZDADIR.

12- BENİ DEFNETMENİZDEN SONRA DİĞER TARAFTA İMKAN BULUR BULURMAZ DERHAL ONLİNE OLACAĞIM VE SİZLERLE BAĞLANTI KURMAYA ÇALIŞACAĞIM. BU YÜZDEN GECELERİ ICQ'DA ONLİNE OLUN.

13- AZ ÖNCEKİ ŞIK GERÇEKLEŞİRSE, BENİ ARKADAŞ LİSTENİZE EKLEYİN, NANKÖRLÜK ETMEYİN.

14- SEVGİLİ KARICIĞIM, SAĞDA SOLDA CHAT YAPTIĞINI DUYMAYAYIM, YOKSA HORTLAR GELİRİM.

15- MÜTEMADİYEN BENİM RUHUMU ÇAĞIRMAYI DENEYİN: EY RUH GELDİNSE MAİL YOLLA DEYİN.

16- GELMİŞSEM BİLGİSAYARI BOŞALTIN.

17- BEN ÖLDÜKTEN SONRA WEB SAYFASI FİLAN ALIRSANIZ BANA DA LİNK VERİN. BOOKMARKINIZA EKLEYİN.

18- GÖZLERİM YAVAŞ YAVAŞ KAPANMAYA BAŞLADI, ÇABUK SÖYLEYİN BANA ŞU ANKİ, HİT DURUMUM NEDİR?

19- BİRAZ KENARA ÇEKİLİN ŞÖYLE, ÖLMEDEN ÖNCE SON BİR KEZ DAHA CHAT YAPMAK İSTİYORUM

20- AAH, ÖLÜYORUM GALİBA, ÇOK ÇABUK BANA MAİL GELMİŞ Mİ, ÖĞRENİN DE BANA SÖYLEYİN.... KÜT!
DeLiMaNiAq
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
DeLiMaNiAq

Erkek
tablo : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">DelilerKulubu.</marquee></font></center>
Rep :
Vasiyetname Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vasiyetname Right_bar_bleue

Vasiyetname Empty
MesajKonu: Geri: Vasiyetname   Vasiyetname Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 2:49 pm

ben deli bunları yazan benden daha deli İĞRENÇ böggg Very Happy lol!
deli_kıss
ACeMi DeLi
ACeMi DeLi
deli_kıss

Kadın
tablo : <center><font color="white"><marquee direction="left" style="background:red">DelilerKulubu.</marquee></font></center>
Rep :
Vasiyetname Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Vasiyetname Right_bar_bleue

oyun rolu
Başarı Puanı :
Vasiyetname Left_bar_bleue0/0Vasiyetname Empty_bar_bleue  (0/0)
Aktiflik ::
Vasiyetname Img_left0/0Vasiyetname Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Vasiyetname Img_left0/0Vasiyetname Empty_bar_bleue  (0/0)

Vasiyetname Empty
MesajKonu: Geri: Vasiyetname   Vasiyetname Icon_minitimeSalı Tem. 21, 2009 6:45 pm

Very Happy emeğine sağlık

Vasiyetname
1 sayfadaki 1 sayfası